GEOMETRİ PDF İNDİR

YKS-TYT-AYT GEOMETRİ PDF İNDİR

Geometrik görüş ve seziş yeteneğinin geliştirilmesi için kişiye bol sayıda “çözülmüş problem” incelenmesi gerektiğini bildiğimizden, soruların çözümünü açık olarak göstermek istedik.YKS-TYT-AYT Geometri testlerini önce kendinizin çözmeye çalışmasını tavsiye ediyoruz.Çözemediğiniz soruları tekrar tekrar kontrol etmeli, nerede hata yaptığınızı tespit etmelisiniz.

Eğer tespiti ne kadar çok kendi kendinize deneyimleyebilirseniz, soruları çözme ihtimaliniz o kadar yüksek olacaktır.

Atacağımız ilk doğru adım, sonraki konuyu daha kolay öğrenmek için bize fırsat sunacaktır.Bunun için geometrinin ilk konularını çok önemsiyoruz.Özellikle üçgenler konusunu öğrenebilirsek, dikdörtgen-kare, dörtgen, yamuk, paralelkenar, deltoid, çokgenler, çemberler konusu karşımıza çıktığı zaman bu konuların anlaşılması kolaylaşacaktır.

Hazırlamış olduğumuz tamamı çözümlü geometri testlerini ve geometri formüllerinin ispatlarını sistematik bir şekilde kolaydan zora doğru, ayrıntılı, anlaşılır bir anlatım olmasına dikkat ettik.Faydalı olması dileğiyle….

YKS-TYT-AYT Geometri Çözümlü Soru Bankası PDF ve Geometri Ders Notları PDF’sini indirmek için aşağıdaki butona tıklayınız.

YKS-TYT-AYT Geometri Çözümlü Soru bankası Pdf

YKS Geometri Çözümlü Soru Bankası Pdf indir (Ürün inceleme dosyası-Kitap içerisinden alıntı sayfalar)

YKS-TYT-AYT Geometri Çözümlü Testler

YKS-TYT-AYT Geometri Ders Notları Pdf

YKS Geometri Ders Notları Pdf indir (Kara Kalem Çözümler)

YKS-TYT-AYT Geometri Ders Notları