GEOMETRİ PDF İNDİR

GEOMETRİ PDF İNDİR

yks geometri pdf

Geometrik görüş ve seziş yeteneğinin geliştirilmesi için kişiye bol sayıda “çözülmüş problem” incelenmesi gerektiğini bildiğimizden, soruların çözümünü açık olarak göstermek istedik.Öğrenmek ve kendini geliştirmek için adayın gerekli olan bilgileri elde etmesi sonrasında ise tecrübeye sahip olması şarttır.

Atacağımız ilk doğru adım, sonraki konuyu daha kolay öğrenmek için bize fırsat sunacaktır.Bunun için geometrinin ilk konularını çok önemsiyoruz.Özellikle üçgenler konusunu öğrenebilirsek, dikdörtgen-kare, dörtgen, yamuk, paralelkenar, deltoid, çokgenler, çemberler konusu karşımıza çıktığı zaman bu konuların anlaşılması kolaylaşacaktır.

YKS-TYT-AYT Geometri testlerini önce kendinizin çözmeye çalışmasını tavsiye ediyoruz.Çözemediğiniz soruları tekrar tekrar kontrol etmeli, nerede hata yaptığınızı tespit etmelisiniz.

Eğer tespiti ne kadar çok kendi kendinize deneyimleyebilirseniz, soruları çözme ihtimaliniz o kadar yüksek olacaktır.

Hazırlamış olduğumuz tamamı çözümlü geometri testlerini ve geometri formüllerinin ispatlarını sistematik bir şekilde kolaydan zora doğru, ayrıntılı, anlaşılır bir anlatım olmasına dikkat ettik.Faydalanmanız dileğiyle….

Tamamı çözümlü YKS-TYT-AYT Geometri Soru Bankası PDF’ ye aşağıdaki indir butonuna tıklayarak erişebilirsiniz.

Geometri Soru Bankası PDF indir

Tamamı çözümlü YKS-TYT-AYT Geometri soru bankası PDF indir (Ürün inceleme dosyası-Kitap içerisinden alıntı sayfalar)

geometri soru bankası pdf

Geometri Soru Bankası PDF

pdf indir

Geometr PDF indir

 
 
geometri ders notları

Geometri Ders Notları

matematik test çöz

Matematik-Geometri Test Çöz